Aion Online Kinah Coin Satış - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

Aion Online Kinah Coin Satış

Aion Online Kinah Coin Satış

Aion Online Epin Kodları

Aion Online ortaçağ savaş unsurlarına sahip, üç farklı ırk ve 8 farklı sınıftan oluşan bir fantezi MMORPG oyunudur. Oyunda bu üç farklı ırktan birini ve 8 farklı sınıftan birini seçiyorsunuz. Her ırkın kendine has özellikleri bulunuyor. Bazı ırklar belirli sınıflara daha iyi uyum sağlarken diğer sınıflarda zayıf kalabiliyorlar. Bu yüzden seçtiğiniz ırka göre sınıfınızı belirlemeniz daha mantıklı olacaktır.

Bunların dışında, Aion’un geniş dünyasında birçok mitolojik yaratıkla da karşılaşabilirsiniz. Bu dünyada birçok göreve katılıp yeni yerler keşfedebilir ve o mitolojik yaratıklarla savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir takım kurup takım savaşlarına katılabilir ya da belirli zamanlarda düzenlenen etkinliklerde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Aion Online, oyuncularına kendilerini daha çabuk geliştirebilmeleri ve daha hızlı güçlenebilmeleri için de avantajlar sunmaktadır. Aion Online’ın oyun içinde kullanılmak üzere ürettiği kendi para birimi olan Coin’ler sayesinde karakterinize daha hızlı bir şekilde seviye yükseltebilir, daha güçlü silah/zırh seti alabilir ve hatta karakterinize kanat bile takabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise Coin alımında bulunmanızdır. Anca Aion Online içerisinden Coin alımı yapmak istediğiniz zaman bu alımı dolar bazından yapıyorsunuz. Bu durum da oldukça pahalı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz.

Fakat hemen umutsuzluğa kapılmayın. Bu durumu çözebilmenizi ve daha ucuz bir Coin alımı yapmanızı sağlayacak oldukça kaliteli ve güvenilir bir site mevcut. O site ise www.oyunepin.com adresidir. Oyunepin sitesi, kullanıcılarına çok uygun fiyatlara, oldukça avantajlı ve bir o kadar da güvenilir bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sağlayan en büyük unsur ise E-Pin sistemidir. E-Pin sistemiyle normalde daha pahalıya denk gelen Coin’leri daha ucuza almanız mümkündür.

Oyunepin’in E-Pin Avantajları

Oyunepin’den Coin almak istediğiniz zaman E-Pin alımı yapmış oluyorsunuz. Böylelikle dolar bazında oldukça pahalı bir fiyata denk gelen Coin’ler sizin için daha ucuz ve uygun bir fiyata denk gelmiş oluyor.

İşte, Oyunepin’in sizlere sunmuş olduğu, bütçenize uygun ve Türk Lirası bazında E-Pin fiyatı listesi:

  • 5 TL değerindeki Coin 4,95 TL
  • 10 TL değerindeki Coin 9,90 TL
  • 25 TL değerindeki Coin 24,75 TL
  • 50 TL değerindeki Coin 49,50 TL
  • 125 TL değerindeki Coin 123,75 TL
  • 250 TL değerindeki Coin 247,50 TL

Oyunepin sitesinden almak istediğiniz Coinler için 4 tane ödeme seçeneği bulunmaktadır. PAPARA ile ödeme, İNİNAL ile ödeme, kredi kartı ile ödeme ve Havale/EFT ile ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca oluşabilecek herhangi bir sorunun çözümü için ise Oyunepin yetkilileri ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve profesyonel yardım alarak sorununuzu çözebilirsiniz.