{{ $item.name }}

Bombom Epin Kodları

Bombom Epin Kodları

BOMBOM EPİN KODLARI

Grup halinde savaş ve strateji oyunları oynamak isteyenlerin son dönemdeki gözdesi Bombom adlı oyun, seviye ilerledikçe sizi daha zorlu maceralara sürüklemeye devam ediyor. Ancak oyunda daha fazla güçlendirici, can ve nesne satın almak için epin kodları eşsiz bir fırsat olabilir!

Bombom Epin Kodları

Bombom epin kodları için www.oyunepin.com sitesini ziyaret ederek, oyunlar kısmından “Bombom” başlığını seçerek epinlere ulaşabilirsiniz. Bu başlık altında oyunda kullanabileceğiniz can, nesne ve güçlendiriciler için indirimli kuponlar bulunmaktadır. Burada değeri 2 TL olan 300 kupon için 1,90 TL öderken, değeri 300 TL olan 45.000 kupon için ise sadece 270 TL ödersiniz. Gerçek değeri 2- 300 TL arasında değişkenlik gösteren kuponlara %10’a varan indirimlerle sahip olma avantajını sunan site ayrıca geniş ödeme ağı ile de kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Ödeme Seçenekleri

Siteden almak istediğiniz kuponu seçtiğinizde, bu kupon sepetinize eklenir. Ödeme yapmak için sepete tıklayın ve üyelik formunu doldurun. Ardından karşınıza 4 farklı ödeme yöntemi çıkacaktır. Bunlar;

  •  Havale veya EFT,
  •  Papara,
  •  Kredi Kartı ve
  •  İninal’dır.

Size en uygun ödeme seçeneğini kabul ederek, sadece dakikalar içinde güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirmiş olursunuz.

Siteden yapılacak havale ve EFT’ler Garanti Bankası’na veya PayTR hesaplarına yapılmaktadır. Oyun epin sitesini ziyaret ederek daha birçok oyun için indirimli kodlara sahip olabilir ve canlarınızı çoğaltabilirsiniz.