Cabal Online Epin Kodları - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

Cabal Online Epin Kodları

Cabal Online Epin Kodları

Cabal Online Epin Kodları

Cabal Online, dünya çapında oldukça geniş bir kitlenin oynadığı popüler bir MMORPG oyunudur. Cabal Online’ı diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise eski orta çağ unsurları ile modern teknolojiyi bir araya getirip oyuncularına sunmuş olmasıdır. Bu cümleyle neyi kast ettiğimizi kısaca anlatalım. Kaos ve yıkımla dolu bir dünyanın içerisinde yaşıyorsunuz. Bu dünyada kılıçlar, ateşli silahlar kadar etkili. Hatta daha da etkililer. Zırhlarınız modern ve teknolojik bir görünüme sahip. Üstelik uçan kaykaylara bile binebiliyorsunuz. İşte, Cabal Online sizlere bu muhteşem dünyanın kapılarını açıyor.

Bu dünyada 8 farklı savaşçı sınıfından birine dahil olabilir ve bu yolda ilerleyip yeteneklerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi uçan kaykaylar, uçan motosikletler ve daha birçok farklı teknolojik taşıta sahip olabilirsiniz. Belirli zamanlarda düzenlenen savaşlara katılıp ününüze ün katabilir ve Cabal Online’ın sizlere sunmuş olduğu geniş haritada arkadaşlarınızla birlikte çok uzun, keyifli ve bol maceralı bir keşfe çıkabilirsiniz.

Bunun dışında Cabal Online’ın oyun içerisinde kullanılmak üzere ürettiği kendi para birimi mevcuttur. Bu para birimine ise eCoin denilmektedir. Bu para birimi sayesinde karakterinizin silahlarını güçlendirebilir, daha hızlı ve daha kaliteli bir taşıt alabilir, karakterinizin daha hızlı seviye atlamasını sağlayabilir ve karakterinize çok daha güçlü yetenekler ekleyebilirsiniz. Türkiye üzerinden eCoin alımı yapabileceğiniz yerler oldukça kısıtlıdır. Ayrıca ücretlendirme açısından da farklılık göstermektedir. Bu yüzden sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı eCoin satışında bulunan www.oyunepin.com adresini öneriyoruz. Oyunepin sayesinde istediğiniz miktarda eCoin’i çok uygun fiyata ve oldukça hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.

Oyunepin eCoin Avantajları

Oyunepin sitesi eCoin satışı için EU server’ını kullanmaktadır. Bu yüzden alım yaparken belirtilen eCoin miktarının hemen yanında EU yazdığını göreceksiniz. Alacağınız eCoin miktarına bağlı olarak da fiyatlar değişmektedir. İşte, Oyunepin’in eCoin için fiyat listesi:

·     4.000 eCoin 15,25 TL

·     8.000 eCoin 30,50 TL

·     12.000 eCoin 45,75 TL

·     16.000 eCoin 61,00 TL

·     20.000 eCoin 76,25 TL

·     40.000 eCoin 152,50 TL

·     80.000 eCoin 305,00 TL

Oyunepin’den eCoin satın almak için öncelikle siteye üye olup alım yapacağınız ödeme seçeneğini belirlemeniz gerekiyor. Oyunepin sitesinin sizlere sunmuş olduğu 4 farklı ödeme seçeneği vardır. Bunlar, PAPARA ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, İNİNAL ile ödeme ve Havale/EFT yoluyla ödeme seçenekleridir. Ödeme sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunda ise Oyunepin yetkilileriyle iletişime geçebilir ve bu sorunları en kısa sürede halledebilirsiniz.