E-pin nedir? Ne İşe Yarar? - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

E-pin nedir? Ne İşe Yarar?

e pin nedir? e pin nerde üretilmiştir?, e pin ne işe yarar ? e pin faydaları nelerdir?  e pin zararları nelerdir? e pin nasıl alınır? e pin nerelerde kullanılır? bu tip sorularınıza cevap bulabileceğimiz sayfamızı lütfen sonuna kadar okuyunuz.

epin oyun epin

Oyun Epinleri Satın Almak İçin Tıklayınız!!!

epin online oyunlarda para yerine kunlanılmak için üretilen ve şuanda dünyada yaklaşık 60 ülkede hizmet veren online oyunlarda kunlanılan oyun parasıdir. e pin firması olarak güvenilir, yasal ve geçerli pin kodları satmaktayız. e pin satın al olarak pin kodları sadece rakkam içerir. Numaralar bölge ve ülkelere göre farklılık gösterir. Bu yüzden bazı e-pin kodlarını malasef ülkemizde kullanamayabilirsiniz. Bunda dolayı e-pin alırken çok dikkatli olmalısınız. Sadece internet ortamında değil mağaza ve bir çok alışveriş noktasında kullanılan e pin ülkemizde ise kullanım alanı sadece internettir.
e pin tanımını dahada açıcak olursak kredi kartı yerine yada paypal gibi alışveriş ortamlarında kullanılan kartların yerine kullanılan bir ön ödemeli yani parasının karşılığını önceden yatırdığınız bir anlamda telefonunuza kontör almakla aynı şekildedir. Tabi bu kartı diğer ödeme yöntemlerinden ayıran en önemli özellik kullanacak kişinin kişisel bilgilerini girmesine gerek kalmadan ödeme yöntemi olarak kullanılmasıdır. e-pin aldıktan sonra en geç bir yıl içersinde kullanmanız gerekmektedir. Ülkemizde satılan kart ise 3-6 ay içersinde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

e pin hakkında merak ettiklerinizi sorunlarını her zaman Canlı Destek ve telefon numaralarımızdan bize iletebilirsiniz.e pin ile güvenli mutlu alışverişler dileriz.