Knight Online için E-pin Alımında Son Gelişme - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

Knight Online için E-pin Alımında Son Gelişme

Knight Online için E-pin Alımında Son Gelişme

Knight Online için E-pin Alımında Son Gelişme

Knight Online müdavimleri, işte size e-pin alımında kolay ve güvenli bir alternatif! İki ülke, El Morad ve Karus, Adonis Kıtası'nın egemenliği için mücadele ederken, www.oyunepin.com sizinle! Bu iki ülke arasından birini seçerek savaşlar boyunca belirlenen PvP Bölgeleri içinde günün her saatinde şan ve şeref getirin!

Bundan böyle, bir e-pin sitesi olan, www.oyunepin.com'dan satın alacağınız e-pinlerle Knight Online oyununuzu daha üst seviyeye kolayca taşıyabilirsiniz. Pekiyi, e-pin nedir? Online oyunlar için güvenli bir ödeme yöntemidir.

www.oyunepin.com'un Knight Online oyunu e-pinleri için belirlediği fiyatlar şöyle:

30 gün boyunca kullanacağınız Bronze Premium: 31,80 TL, Gold Premium: 88,60 TL, Platinium Premium ise: 124,10 TL. 

Parapuan satın almanız durumunda seçeneğiniz çok. En düşük puan olan 400 Cash - NPoint: 18,88 TL, 1200 Cash - NPoint: 56,63 TL, 2000 Cash - NPoint: 95,80 TL ve en yüksek puan olan 3200 Cash - NPoint: 151,01 TL.

Altın külçeleri satın almak isterseniz, fiyatlar çeşide göre değişiyor. En düşük fiyatlı Midgard 10M: 0,79 TL iken, en yüksek fiyatlı Olympia 10M: 2,09 TL. Altın külçelerinizi satmanız durumunda da fiyatlar aynı.

Ödemeleri kredi kartı ya da havale/EFT yoluyla yapabileceğiniz gibi, online ödeme yapmak ta mümkün. Teslimat içinse, Banka Hesapları seçeneğine tıklayarak hesap bilgilerinizi vermeniz yeterli.