PHANTOMERS EPİN KODLARI - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

PHANTOMERS EPİN KODLARI

PHANTOMERS EPİN KODLARI

PHANTOMERS EPİN KODLARI

Phantomers, son yılların en çok tercih edilen strateji ve savaş oyunudur. Oyunda bulunan silah ve benzeri oyun geliştiricileri satın almak için ise para birimi yerine geçen nesneniz elmastır. www.oyunepin.com sitesinde satılan oyun epin kodları, yani elmaslar ile, oyunda dilediğiniz kadar ilerleme sağlayabilirsiniz.

Phantomers Epin Kodları

Phantomers epin kodları ile oyunda bulunan silahlarınızı ve silah özelliklerinizi geliştirerek, rakiplere karşı yenilmez bir güç elde edebilişiniz. Bunun yanı sıra Phantomers marketinde bulunan daha birçok nesneyi de satın alabilirsiniz. Sitede satılan epin kodları ve fiyatları ise şu şekildedir;

·     400 Cash= 18,88 TL,

·     800 Cash= 37,75 TL,

·     1200 Cash= 56,63 TL,

·     1600 Cash= 75,50 TL,

·     2000 Cash= 95,80 TL,

·     2400 Cash= 113,26 TL ve

·     3200 Cash= 151,01 TL’dir.

Ödeme Seçenekleri

Phantomers oyununun zevkini sınırsız yaşamak isteyenler için oldukça uygun fiyatlı epin kodlarına sahip olmak çok kolay! Sitede bulunan 4 farklı ödeme seçeneğinden size uygun olanını seçerek, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile anında yapacağınız ödemeler haricinde banka çalışma saatleri içerisinde havale ve EFT işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ödemelerinizi Papara veya İninal aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Sitede bulunan stoklarla sınırlı epin kodları için siteyi hemen ziyaret ederek, oyunda sahip olmak istediklerinize karşılık gelecek kodları satın alarak, oyunun ve eğlencenin tadını sınırsız çıkartabilirsiniz!