Silkroad Online Epin Kodları - Oyun Epin | Riot pin Joypara Zula Altın oyunepin Kodları Satın Al
{{ $item.name }}

Silkroad Online Epin Kodları

Silkroad Online Epin Kodları

Silkroad Online Epin Kodları

Silkroad Online, dünyanın en geniş oyuncu kitlesine sahip bir online rol yapma(RPG) oyunudur. Şuan dünya üzerinde 250 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Oyun içerisinde iki farklı medeniyet bulunmaktadır. Birisi batı medeniyeti, diğeri ise doğu medeniyetidir. Batı medeniyeti karakterlerin tipi ve yapıların mimarisi bakımından Avrupai bir yapıya sahipken, doğu medeniyeti Asyalı karakterler ve Çin mimarisine sahip yapıları olan bir medeniyettir. Orta çağda geçen bu oyunda, oyuncular öncelikli olarak bu iki medeniyetten birini seçer ve seçtikleri karakterin de kendine özgü sınıfları vardır. Okçu, savaşçı, büyücü gibi sınıflara ait olan karakterlerin de kendine has özellikleri mevcuttur.

Bunların dışında, oyun içerisinde iş sahibi olabilir ve para kazanabilirsiniz ya da oyunun sizlere sunduğu devasa genişlikteki dünyayı keşfe çıkıp yeni maceralara yelken açabilirsiniz. Oyun içerisinde evcil hayvan alabilir ve siz seviye atlarken evcil hayvanınıza da seviye atlatabilirsiniz. Dahası oyun içerisinde kendi arkadaşlarınızla takım olabilir veya yeni arkadaşlar edinip onlarla bir takım kurabilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınızla sayısız görevler yapıp savaşlara da katılabilirsiniz.

Ayrıca oyunun kendi oyuncularına sunmuş olduğu bir de para birimleri vardır. Bu para birimlerine ise Silk ve Gold denmektedir. Silk ve Gold sayesinde karakterinizin eşyalarını güçlendirebilir, karakterinize hızlı seviye atlatabilir, yeni binek hayvanlar alabilir ve daha birçok farklı avantajlar elde edebilirsiniz. Kısacası Silk ve Gold, karakteriniz için gerekli olan tüm geliştirmeleri sizin daha kolay ve hızlı yapmanızı sağlayan para birimleridir. Oyun içerisinde belirli zamanlarda indirimlere giren bu para birimlerine Türkiye üzerinden sahip olmak biraz uğraştırıcıdır. Bu yüzden sizlere www.oyunepin.com adresini öneriyoruz. Bu adresten istediğiniz zaman istediğiniz miktarda Silk ve Gol satın almanız mümkündür.

Oyunepin Silk ve Gold Satışları

Oyunepin Silkroad’un sahip olduğu 9 server için 100M değerinde Gold satışı yapmaktadır. Siteye üye olup, Silkroad sekmesine tıkladığınız zaman karşınızda bu 9 server’ı göreceksiniz. Bu serverlardan 100M değerinde gold alımında bulunabilirsiniz.

Oyunepin’in her server için 100M Gold satışı sadece ama sadece 1 TL’dir. Evet yanlış duymadınız. Sadece 1 TL’ye 100M değerinde gold satın alabiliyorsunuz ve bu imkanını sadece oyunepin.com adresine girip üye olarak elde edebilirsiniz.

Ayrıca Oyunepin adresinden Silk alımı da yapabilirsiniz. Silk miktarına bağlı olarak değişen fiyatların listesi ise şöyle:

·     10 Silk 3,74 TL

·     50 Silk 17,50 TL

·     100 Silk 35 TL

·     300 Silk 104,94 TL

·     500+ 25 Silk 175 TL

·     700+ 50 Silk 245,06 TL

·     1000+ 100 Silk 350,14 TL

Ödemelerinizi Kredi kartı, PAPARA, İNİNAL ve Havale/EFT yollarıyla yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Oyun epin yetkilileri ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.