{{ $item.name }}

Steam Cüzdan

Steam Cüzdan Kodları, E-pin  Hakkında Bilgi

Aslında steam Platformunu hemen hemen hepiniz biliyorsunuzdur. Yani tam içerik olarak bilmeseniz de gittiğiniz berberden tutun da sohbet ettiğiniz arkadaşlarınıza kadar illa ki bir şekilde bu Steam Platformundan Oyun Satın alanlara denk gelmişsinizdir. Ancak hala steam oyun Platformunu duymamış olanlar için kısaca anlatayım. Steam Store  tamamen Ücretsiz olup Bilgisayarınıza Kurduğunuzda Binlerce ücretsiz oyun ve Binlerce Ücretli oyuna erişebileceğiniz valve nin Geliştirdiği Bir Sanal oyun Mağazasıdır. Steam Cüzdan Kodlarınızı Sitemizden Aldıktan sonra Bu platform üzerinde oynanabilen Veya Kendi İstediğiniz ücretli oyunları satın alabileceğiniz oyun mağazası steam platformunu denemediyseniz ücretsiz şekilde indirirek milyonlarca oyuna erişebilirsiniz. 

Bu platform da milyonlarca oyuncu ile beraber online oyunları etkili şekilde beraber oynayabilir. Sitemizden Steam cüzdan kodunuzu satın alarak oyun karakterlerinizi geliştirerek daha hızlı seviye atlayabilir karşınızdaki arkadaşlarınıza veya rakip takıma üstünlük sağlayabilirsiniz...

Kredi satın almak için farklı ve karışık yöntemler bulunsa da www.oyunepin.com bu işi bizler için basit bir seviyeye indirgemiş durumda. Öncelikle Bu ürün üzerinden konuşmamız gerekirse 

Aşağıdaki Steam Cüzdan oyun kodların dan dilediğinizi sepetinize ekleyerek anında teslim alabilirsiniz kodlarımız otomatik satın alımdan hemen sonra anında otomatik olarak teslim edilir.

Steam platformu için bulunan 3,10,25,50 ve 100 TL lik kredilerden kaç adet istediğimizi yanlarında bulunan kutucuğa yazmalıyız. Daha sonrasında "Sepete Ekle" butonuna tıkayarak ödeme kısmına geçmeliyiz. Ödeme kısmında ise bizi 4 farklı ve güvenli seçenek beklemekte. Bunlardan ilki Kredi Kartı ile diğerleri ise Papara ve İninial hesaplarıyla. Sonuncusu ise Havale yani EFT veya Kartsız işlem İle atmlerden yatırabilirsiniz. Banka Havale yönteminde dikkat etmeniz gereken husus ise parayı gönderdikten sonra ödeme yaptığınızı sisteme bildirmeniz.. Tamamen güvenli bu dört yöntemden birisini seçerek siz de oyununuza kredi yüklemesini başarıyla yapabilirsiniz. 

Steam Wallet Cüzdan kodu

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTARİŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!