{{ $item.name }}

Steam Wallet Cüzdan Nasıl Satın Alınır?

Steam Wallet Cüzdan Nasıl Satın Alınır?

Steam Wallet Kodu Nerden Satın Alınır.
Steam Cüzdan Kodu Nerede Satılır?

 Steam Wallet cüzdan Kodu ve Oyun satın almak, arkadaşlarınıza hediye göndermek ve oyun içi ürünler almak için Steam kodu almalısınız. Bu kodu hem Steam’in kendi satış mağazasında hem de sitelerden alabilirsiniz. www.oyunepin.com adresinden Steam cüzdan Kodlarına ulaşabilirsiniz. Değişen fiyat aralıkları ile Steam Wallet kodu satan siteler arasında yer alan OyunEpin üyesi olarak cüzdan kodu, silah, oyun aksesuarı ve diğer oyuncuların sattığı ürünlerede ulaşabilirsiniz. Siteye ücretsiz erişim mümkün. Steam fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Steam cüzdan kodu ve Steam oyunları satışı bulunan Yüzlerce Oyuna anında erişim sağlayarak anında güvenle satın alabilirsiniz...


  Counter Strike Go Online oyununun yapımcı firması Valve’nin geliştirdiği ve sunduğu Steam Platformu, online Olarak dijital Şekilde herhangi bir kargo ve bekleme gereksinimi olmadan anında steam kodu satın alma ve oyun satın alma platformudur. Bu programa ücretsiz indirme ile sahip olabilirsiniz. Ancak satın alma için Steam wallet kodu satan siteler üzerinden cüzdan kodu almanız gerekmektedir. Steam cüzdan kodunuzu kullanarak istediğiniz oyunu online olarak satın alabilir ve Steam üzerinden bu oyunları arkadaşlarınız ile çevrimiçi oynayabilirsiniz. Steam Oyun dünyası ile daha yeni tanışıyorsanız ilk olarak Güvenli Şekilde Steam cüzdanı Satın Alabileceğiniz web site ve adresleri tespit etmeniz gerekmektedir. 

 Birçok kişi Steam uygulamasının kendi sayfasından ürün satın almak yerine daha uygun fiyatlar ile satış yapan siteleri tercih ediyor. Bu sitelerde oyunlar kadar Steam cüzdan kodları da oldukça uygun fiyatlarla satılıyor. Aynı zamanda oyunların Türkçe versiyonlarını satan bu sitelerin güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Steam Cüzdan Kodu Alınabilecek Siteler
 Online oyun marketleri, mağaza ve siteleri ile satışa sunulan online oyunları alabilmek için Steam cüzdan kodu sahibi olmanız gerekir. Bu kod ile oyun satın alabileceğiniz gibi oyun içerisinde kullanabileceğiniz ürünler ve paralar da alabilirsiniz. Cüzdan kodu için ödeme yaptıktan sonra steam cüzdan kodunuz ile programa yükleme yapmalısınız. Bakiye yüklemesinin ardından hem Steam programı hem de steam wallet kodu satan siteler üzerinden oyun ve ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.